Book  Virtual  Exhibition

 for

 spinal cord injury

 

 

   

 

   

www.isaarsci.ir

   
   

   
     

نام کتاب : تنفس طلایی- نوشته  : جانباز رمضانعلی کاوسی

 

   
   

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

عنوان کتاب :تنفس طلایی

نوشته : جانباز  رمضانعلی کاوسی

انتشارات : گلبن

نوبت چاپ: اول 1390

تیراژ:1000 جلد

رمضانعلی کاوسی  ساکن شهرضا ست. در 13 آبان 1361 در جنگ تحمیلی و  در عملیات محرم و بر اثر اصابت ترکش خمپاره به ناحیه نخاع گردن ، جانباز ضایعه نخاعی شد  . او در سال 73 موفق به اخذ مدرک کارشناسی رشته علوم سیاسی شد.

او در زمینه نوشتن خاطرات و تجربیات  خویش بسیار فعال است .اگرچه توان دستان او به علت ضایعه نخاعی ضعیف است ، اما به علت اراده بالای خویش  و تنها با انگشت سبابه ی دست چپ خود به نگارش می پردازد.او در این کتاب تلاش می کند خاطرات شنیدنی خود را به زبانی ساده برای علاقمندان بیان کند.

او از  زمانی که در جنگ  دچار آسیب نخاعی می شود  و  دیگر قادر به حرکت نیست  و سربازان دشمن با چکمه های  خود  از بدن او عبور می کنند   ، خاطرات شنیدنی خود را ثبت کرده است  . او با گذر زمان اتفاقات گفتنی خود را به همراه مشکلات یک فرد دچار  آسیب نخاعی گردنی نیز در این کتاب  به زبانی ساده نوشته است . 

یکی از هدف های او ثبت تجربیات است تا بدین طریق بتواند  دیگر افراد دچار آسیب نخاعی  را از مشکلات  خود آگاه کرده و از  طرفی بتواند آن چیزی را که آموخته و یا تجربه کرده به دیگران بیاموزد 

مطالعه این کتاب  به خصوص برای افرادی که دچار آسیب نخاعی شده اند  حاوی تجربیات ارزشمندی است  و این خود  نشان دهنده  این واقعیت است  که  چه  انسان های با اراده ای  بر روی  صندلی های  چرخدار  تکیه  زده اند  که زندگی آنان گنجینه ای ارزشمند تحربیات  است .

 

شیوه دریافت کتاب :  شما می توانید با تلفن همراه زیر تماس  گرفته  و از  طریق  تلفن همراه  زیر  کتاب را سفارش  دهید

09133211810

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازگشت به صفحه اصلی  

 

 

 

 

 

 

براي اطلاع از به روز رساني سايت  مشترك  شويد

 
 

Powered by WebGozar

 

 

 


مرکز ضايعات نخاعی جانبازان
 يكم مهرماه هزار سيصد و هشتاد و چهار
Copyright ©2005  Isaarsci.ir
[ info@isaarsci.ir ]